Hypoúvěr

Na pořízení nového bydlení

Pořiďte si nové bydlení

1 000 000 Kč
za 6 000 Kč

Úroková sazba

od 5,09 % p. a.

Garance maximální výše úrokové sazby po celou dobu splácení

Splátky si můžete rozložit

až na 30 let

Daňová úspora ze zaplacených úroků z úvěru

Hypoúvěr

  • úvěr na pořízení nového bydlení či rozsáhlou rekonstrukci

  • získáte na poradenských místech Modré pyramidy

  • optimální pro větší investice s dlouhodobým charakterem

  • možnost pohotovostní formy úvěru

Reprezentativní příklad

RPSN níže uvedeného příkladu je 5,31 %.

Výše úvěru na bydlení s požadovaným zřízením zástavního práva k pohledávce na výplatu vkladu ze stavebního spoření a zástavního práva k nemovitosti je 1 000 000 Kč. Splatnost úvěru je 30 let, pevná roční úroková sazba s fixací 3 roky je 5,09 %. Měsíční splátky: 1. splátka 3 959 Kč, 2 – 360. splátka je 5 440 Kč, 361. splátka je 5 375 Kč. Splátky ve fázi překlenovacího úvěru nevedou k okamžitému umořování jistiny. Celková částka splatná spotřebitelem je 1 971 266 Kč a celková doba trvání smlouvy o spotřebitelském úvěru je 361 měsíců. S úvěrem jsou dále spojené následující úhrady: zpracování a vyhodnocení žádosti o úvěr včetně vyhodnocení rizik spojených s nemovitou zástavou 4 900 Kč, vedení účtu stavebního spoření a úvěru ve fázi přiděleného úvěru 25 Kč měsíčně, návrh na vklad zástavního práva (zápis i výmaz) do katastru nemovitostí celkem 4 000 Kč. Pro získání úvěru za nabízených podmínek je nezbytné uzavření smlouvy o stavebním spoření, předložení Průkazu energetické náročnosti budovy pro objekt úvěru nebo zajištění, a sjednání doplňkových služeb: směrování příjmu a plateb na účet vedený Komerční bankou, a.s., uzavření Rizikového životního pojištění od Komerční pojišťovny, a.s. a pojištění nemovitosti od Komerční pojišťovny, a.s. Náklady na doplňkové služby nejsou v tomto RPSN zahrnuty, jelikož konkrétní výše těchto nákladů není poskytovateli předem známa. Pro účely reprezentativního příkladu se vychází z data uzavření smlouvy o úvěru k 1.1. daného roku a z data čerpání úvěru k 2.1. daného roku.

Jsme vám nablízku

Napište nám


* Povinné pole

Zavoláme vám


* Povinné pole
Refinancování Hypoúvěrem

Přeneste si úvěr k nám. Pomocí refinancování úvěru na bydlení, který již nějakou dobu splácíte, můžete dosáhnout na nižší úrokové sazby. To se promítne do nižších měsíčních splátek a uleví se tak vašemu rodinnému rozpočtu. Navíc máte možnost získat státní podporu. Prvním krokem k výhodnému refinancování hypotéky či jiného úvěru na bydlení je, že nás kontaktujete a my s vámi probereme všechny možnosti, jak vašemu rozpočtu ulehčit.

Pohotovostní forma úvěru

V případě, že potřebujete na výběr nového bydlení více času, využijte pohotovostní formu úvěru. Doporučujeme ji všem, kteří chtějí bydlet, ale zatím nevědí kde. S pohotovostním úvěrem máte na výběr své vysněné nemovitosti vždy dostatek času. V případě koupě domu či bytu jste tak pro prodávajícího partnerem s již zajištěným financováním.

Předhypoteční forma úvěru

Hypoúvěr můžete využít také v předhypoteční formě, kdy úvěr nejprve vyčerpáte a následně do 12 měsíců zajistíte nemovitostí. Touto formou finacujete také pořízení nemovitosti, o které již při podání úvěrové žádosti víte, že ji není možné před čerpáním úvěru zastavit.

Tedy třeba v případě, že pořizujete družstevní byt, který je následně možné převést do osobního vlastnictví, pořizujete nemovitost v exekuci, inslovenčním řízení, v rámci privatizace bytového fondu nebo od obce/státu.

Často se ptáte

Úvěry, které byly poskytnuty za účelem bydlení, je možné jednoduše konsolidovat či refinancovat produkty Modré pyramidy.

Pokud pořizujete nemovitost k bydlení v České republice, pak je možné o úvěr žádat i v případě, že žijete a pracujete v zahraničí.

Pokud spolu budeme sjednávat Hypoúvěr, tedy úvěr se zajištěním nemovitosti na větší investice do nemovitostí, pak už je doba schválení řádově kolem 24 hodin. Samozřejmě samotnému schválení úvěru předchází příprava úvěrové žádosti a kompletace potřebných dokumentů a tedy trvání je značně ovlivněno konkrétní situací.

Obecně doporučujeme mít na investici 20 % vlastních zdrojů. Financování jsme schopni připravit i pokud máte vlastních zdrojů méně; vždy záleží i na dalších parametrech, například hodnotě zajištění a schopnosti splácet. Konkrétní situaci s vámi projedná váš poradce.

Pokud chcete svůj úvěr předčasně splatit, ozvěte se nejdřív svému osobnímu poradci nebo se stavte v pobočce Modré pyramidy. Vyplníme s vámi žádost, na základě které vám dáme vědět podmínky předčasného splacení úvěru. Přečtěte si všechny informace o předčasném splacení.

Pohotovostní úvěr byste měli standardně začít čerpat do 12 měsíců od jeho sjednání a do té doby tedy máte na výběr čas. Pokud to bude potřeba, můžeme tuto smluvní lhůtu postupně prodloužit až na maximální 36 měsíců.

Související produkty

MojePojištění majetku

Proti škodám na nemovitosti

MůjÚčet

Jednoduchý účet bez podmínek

Rizikové životní pojištění Pyramida

Když nebudete moct splácet úvěr