Stavební spoření Kombi

Zvýhodněné úročení peněz díky založení běžného účtu a stavebního spoření

Založte si stavební spoření

společně s novým účtem u Komerční banky

Zhodnocení na stavebním spoření

6,06 % ročně*

Státní podpora až 2 000 Kč ročně*

Bez poplatku za uzavření smlouvy

Možnost čerpat výhodný úvěr na bydlení

Zákonné pojištění vkladů až do výše 100 000 eur (cca 2,6 mil Kč)

Po uplynutí zákonem stanovené lhůty 6 let je možné naspořené prostředky použít opravdu na cokoliv. Například na vybavení domácnosti nebo rekonstrukci vaší kuchyně.

Kolik si na stavebku naspořím?

Měsíční výše vkladu Doba spoření Celkem naspořeno
1 000 6 let 84 674 Kč
1 700 6 let 144 231 Kč
2 000 6 let 167 772 Kč
2 500 6 let 207 006 Kč

 

Výpočet zahrnuje státní podporu i veškeré úhrady klienta týkající se stavebního spoření (uzavření smlouvy, vedení a správa účtu stavebního spoření, roční výpis). Podmínkou je, že klient uzavře mimo stavebního spoření v marketingové akci Kombi také novou smlouvu o vedení běžného účtu s Komerční bankou, a. s. a tento účet po dobu šesti let nezruší. Zhodnocení zohledňuje 15% zdanění výnosů. Výše státní podpory a podmínky pro její poskytnutí se řídí zákonem o stavebním spoření č.96/1993 Sb., v platném znění.

Jsme vám nablízku

Napište nám


* Povinné pole


* Povinné pole

* Uvedené zhodnocení na účtu stavebního spoření je vypočítáno pro klienta s pravidelnou roční úložkou 20 000 Kč. Výpočet zahrnuje státní podporu i veškeré úhrady klienta týkající se stavebního spoření (uzavření smlouvy, vedení a správa účtu stavebního spoření, roční výpis). Podmínkou uvedeného zhodnocení na účtu stavebního spoření je, že klient uzavře s Komerční bankou, a. s. novou smlouvu o vedení běžného účtu a tento účet po dobu šesti let nezruší. Zhodnocení nezohledňuje 15% zdanění výnosů. Výše státní podpory a podmínky pro její poskytnutí se řídí zákonem o stavebním spoření č.96/1993 Sb., v platném znění.

Související produkty

Moudré stavební spoření

Výhodné spoření se státní podporou

Efekt

Výhodné uložení větší sumy peněz