Kreditní karta

Pro vaše pohodlné nákupy

Vyrazte na výhodné nákupy

Na kartě až

250 000 Kč

A karta

Karta, která zpříjemní nákupy a usnadní život. Nakupujete s ní celý měsíc, platíte až ten další. Využít ji můžete pro bezkontaktní platby, nákupy na internetu i v zahraničí.

Na vaše nákupy dostanete až 250 000 Kč bez zajištění.

1 % z každé platby vám připíšeme na penzijní spoření.

Když kartou měsíčně zaplatíte aspoň 3 000 Kč, máte vedení úvěru úplně zdarma.

Myslíme na vaše pohodlí. Na telefonu je vám k dispozici asistent, který zarezervuje hotel, objedná doručení květin nebo zajistí zámečníka, když si omylem zabouchnete dveře.

Reprezentativní příklad

Celková výše úvěru: 30 000 Kč. Pohyblivá úroková sazba: 21,99 %. Maximální výše měsíční splátky: 3 050 Kč. Měsíční cena za správu úvěru: 59 Kč. RPSN: 28,89 %. Celková splatná částka, kterou má klient zaplatit: 34 222 Kč. Trvání úvěru: na dobu neurčitou.

Příklad vychází ze vstupních podmínek, že úvěr je ihned vyčerpán do celkové výše úvěru jednou bezhotovostní transakcí. Čerpaná částka je splacena dvanácti splátkami ve výši 1/12 čerpání. První splátka je uhrazena jeden měsíc po dni čerpání a obsahuje poměrnou splátku jistiny a úroků vyměřených od data čerpání ke dni provedení splátky. Následujících 11 splátek je hrazeno měsíčně vždy ke stejnému dni v měsíci jako první splátka a obsahuje poměrnou splátku jistiny a úroků vyměřených za období příslušného výpisu.

Jsme vám nablízku

Napište nám


* Povinné pole


* Povinné pole