Sjednejte si Rychloúvěr z pohodlí domova

V aplikaci MP Home vyřídíte Rychloúvěr na rekonstrukci nebo nákup vybavení domácnosti úplně online. Od žádosti až k podpisu smlouvy. Ani kvůli čerpání peněz nemusíte na pobočku, žádost podáte jednoduše z mobilu.

Aplikace MP Home
myslí za vás

Díky MP Home máte své služby od Modré na jednom místě. Aplikace ale nabízí mnohem víc než jen náhled služeb. Krok za krokem vás provede na cestě k vysněnému bydlení. Od sjednání, čerpání až po splacení úvěru. A pohlídá za vás, abyste na nic nezapomněli.

Aplikace MP Home
myslí za vás
Služby od Modré pohromadě

Své úvěry a stavební spoření máte hezky na jednom místě. Včetně všech důležitých informací.

Klienti KB získají přístup do MP Home online z pohodlí domova. Stačí k tomu přihlašovací údaje do aplikací KB. MP Home se bude hodit klientům Modré i těm, kdo ještě žádný produkt od MP nemají.

custom
Služby od Modré pohromadě
Online sjednání stavebního spoření

Přímo z aplikace si můžete založit stavební spoření. Pohodlně, odkudkoliv a během pár minut.

custom
Online sjednání stavebního spoření
Online zasílání dokumentů

Podklady k úvěru nahrajete pohodlně přímo z aplikace. Ušetříte tak několik návštěv pobočky.

custom
Online zasílání dokumentů
Sjednání Rychloúvěru

Úplně online sjednáte Rychloúvěr na rekonstrukci nebo nákup vybavení domácnosti. Od žádosti až k podpisu smlouvy.

custom
Sjednání Rychloúvěru
Inzeráty nemovitostí na mapě

Najdete tu nabídku všech domů, bytů a pozemků na trhu. Díky zobrazení na mapě můžete hledat přímo v oblasti, která vás zajímá.

custom
Inzeráty nemovitostí na mapě
Změna kontaktních údajů

Své kontaktní údaje upravíte během pár vteřin rovnou z mobilu.

custom
Změna kontaktních údajů
Žádost o čerpání úvěru

Žádost o čerpání úvěru podáte, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova.

custom
Žádost o čerpání úvěru

Mohlo by vás zajímat

Aplikace MP Home je určena pro všechny klienty Modré pyramidy, kteří mají sjednané stavební spoření nebo úvěr a současně podepsali smlouvu o používání aplikace MP Home s poradcem.

Pro získání přístupu do aplikace MP Home je potřeba se stavit na pobočce Modré pyramidy. Poradce s vámi vytvoří přihlašovací údaje a ukáže, jak aplikaci používat. Pokud jste klientem Komerční banky, můžete získat přístup do MP Home i z pohodlí domova. Stačí použít přihlašovací údaje do aplikace MojeBanka. MP Home vás pak jednoduchým procesem získání přístupu provede.

V tuto chvíli si aplikace rozumí s telefony iPhone a tablety iPad s operačním systémem iOS od verze 10 a s telefony a tablety s Androidem od verze 6.

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout v App Store nebo Google Play.

Na této stránce naleznete informace o způsobu aktivace aplikace, postup při prvním přihlášení, či zneplatnění přístupu do aplikace pro případ možného zneužití.

Ano, můžete. Pokud máte telefon s operačním systémem Android verze 6 a vyšší, nebo iPhone 5s a vyšší, který je vybavený čtečkou otisků prstu, nebo iPhone X a vyšší, který podporuje rozpoznání obličeje.
Ano, aplikace je maximálně bezpečná a nemusíte se bát zneužití vašeho účtu. V aplikaci momentálně nejsou možné žádné aktivní operace, nemůžete měnit své údaje ani zasílat platby. I tak vás prosíme, dodržujte pravidla desatera bezpečnosti při používání aplikace.
Pokud jste zadali 5x špatné heslo a zablokovali si tak přístup do aplikace, zadejte prosím znovu vaše uživatelské jméno, které najdete ve smlouvě k MP Home. Na telefonní číslo uvedené ve smlouvě vám přijde autorizační kód, pomocí kterého si ověříme, že jste to vy.

Pokud jste zapomněli heslo do aplikace a nemáte aktivovaný otisk prstu ani Face ID, zadejte prosím 5x špatné heslo a poté znovu vaše uživatelské jméno, které najdete ve smlouvě k MP Home. Na telefonní číslo uvedené ve smlouvě vám přijde autorizační kód, pomocí kterého si ověříme, že jste to vy.

V mobilní aplikaci uvidíte pouze úvěry a stavební spoření, které u nás máte sjednané. Pokud nevidíte ani tyto produkty, kontaktujte nás prosím na čísle 210 220 230 nebo e-mailem na adrese info@mpss.cz

Aplikace vždy zobrazuje aktuální data. Pokud přesto budete mít pocit, že údaje neodpovídají skutečnosti, kontaktujte nás na čísle 210 220 230, e-mailem na adrese info@mpss.cz nebo napište svému poradci. Samozřejmě může jít jen o technickou závadu při přenosu dat, a proto někdy stačí chvíli počkat a do aplikace se přihlásit později.

Desatero bezpečnosti jsou pravidla, která by měl dodržovat každý uživatel při používání aplikace. Dokument najdete jako přílohu ke smlouvě, kterou jste obdrželi při autentizaci s poradcem nebo na pobočce.

Prostřednictvím nastavení v aplikaci si můžete změnit svůj PIN nebo vybrat, zda je možné se do aplikace přihlašovat i otiskem prstu nebo rozpoznáním obličeje.

Ano, pokud jste jejich zákonným zástupcem.

To bohužel nejde. Detail úvěrových smluv se totiž zobrazí pouze hlavním dlužníkům, případně spoludlužníkům, kteří jsou s hlavním dlužníkem ve vztahu manžel/manželka, druh/družka nebo registrovaný partner/partnerka.

Toto zatím aplikace neumožňuje. Již nyní však pracujeme na tom, aby i to bylo brzy možné.

Pořízení vlastního bydlení s sebou přináší i řadu povinností. Na těchto stránkách naleznete další tipy na co byste při stěhování do vlastního bydlení neměli zapomenout.

MP Home už používá víc než 75 tisíc našich klientů

K tomu, že jsem byla spokojená s návštěvou a službami ještě oceňuji novou aplikaci, ve které vidím vše o svých produktech. Je jednoduchá, přehledná a zbaví mne zbytečných papírových výpisů.

Miluše V., Brno

Velice mě překvapila aplikace Modré pyramidy... Zaujala mě myšlenka nabídky nemovitosti moc dobrý nápad... Opravdu vás moc chválím.

Lucie D., Znojmo

Ke stavebnímu spoření jsem si pro sebe i pro syna zřídila na pobočce mobilní aplikaci a jsem s ní nadmíru spokojená. Jen tak dále.

Hana P., Praha