Náš příběh

O Modré pyramidě

Modrá pyramida je moderní společnost s dlouholetou tradicí, která pomáhá vytvářet vysněné domovy. Naše služby se snažíme neustále inovovat, abychom zajistili co největší spokojenost našich klientů. Jsme jedinou stavební spořitelnou v Česku, která má vlastní mobilní aplikaci a za rok a půl fungování má neuvěřitelných 75 tisíc uživatelů. S digitalizací jde ruku v ruce udržitelnost, na kterou bychom se chtěli zaměřit v následujících letech.

Náš příběh započal 16. prosince 1993 v jedné z vilek v Praze na Šafránce. Netrvalo dlouho a tým se začal rozrůstat, stejně tak přibývalo i poradenských center. Tehdejší motto Abyste rychleji bydleli lépe jsme krok po kroku naplňovali, jako první jsme začali poskytovat úvěry na bydlení, pomáhali lidem s privatizací bytů, s rekonstrukcemi bytového fondu a co víc, s koupí nebo výstavbou nemovitosti.

Za dobu našeho působení jsme půjčili takřka 200 miliard korun. K vysněnému bydlení jsme tak pomohli více než 400 000 klientům a jejich rodinám.

Dnes nás najdete na 200 poradenských centrech po celé republice, kde více než 700 poradců poskytuje finanční poradenství šité na míru potřebám klientů.

Společně děláme vše pro to, abychom co nejlépe pomáhali lidem k pohodovému bydlení. Neustále rozšiřujeme nabídku produktů a služeb, které s financemi, především bydlením, souvisejí. I z pravidelných reakcí našich klientů víme, že to, co děláme, dává smysl.

Adresa

Modrá pyramida stavební spořitelna, a. s.

Bělehradská 128, čp. 222
120 21 Praha 2

Zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 2281, IČ: 60192852

Kontakt

Telefon na centrálu:  955 523 111

Infolinka: 210 220 230

e-mail: info@modrapyramida.cz