Najděte byt na pár kliknutí a nechte odborníky, ať zařídí zbytek

Najděte byt na pár kliknutí a nechte odborníky, ať zařídí zbytek

29. 10. 2020
4 min. čtení
Názorně

Představte si, že najdete byt nebo dům ke koupi stejně snadno, jako když na mobilu vybíráte z nabídky hotelů. A když párkrát kliknete, spojíte se s poradcem, který za vás vyjedná detaily s prodávajícím, pomůže s úřady a zajistí i žádost o úvěr. Přečtěte si, jak aplikace MP Home usnadňuje hledání nového bydlení.

Pokud u nás máte stavebko nebo úvěr na bydlení, nebude pro vás mobilní aplikace MP Home žádná novinka. Funguje na Androidu i na iPhonu a používá ji už téměř 50 tisíc klientů. Vyvinuli jsme ji, abychom vám šetřili čas a nervy.

  • Nemusíte díky ní myslet na termíny plateb,
  • vždycky víte, kolik máte splaceno, jak vysoká je úroková sazba nebo jestli vám už přišel státní příspěvek,
  • všechny smlouvy, údaje a dokumenty najdete na jednom místě
  • a usnadníte si i komunikaci se svým poradcem.

MP Home však zrychluje i cestu za novým bytem, domem nebo pozemkem – podívejme se jak.

 

Dozvíte se o většině nemovitostí na trhu

 

Při hledání nového bydlení zabírá spoustu času přeskakování z jednoho realitního portálu na druhý. Ale obvykle vám nic jiného nezbývá. Některé inzeráty se totiž objevují pouze na webech makléřů, jiné najdete na „nezávislých“ portálech, kde inzerují sami prodávající.

V Modré se nám podařilo tento problém překonat tím, že data o dostupných nemovitostech sbíráme z různých zdrojů. V MP Home najdete většinu inzerátů, které jsou v dané chvíli na českém trhu. A vy tak místo zdlouhavého sledování různých stránek potřebujete jenom jednu aplikaci.

Jako byste hledali ubytování na eurovíkend

 

Jsme zastánci jednoduchých řešení. Proto jsme při vývoji neobjevovali Ameriku a postavili MP Home tak, aby se její ovládání co nejvíc podobalo aplikacím, na které jsou lidé zvyklí.

Funkci vyhledávání bytů a domů najdete v dolním menu aplikace. Kliknete na ikonku domečku (Nemovitosti) a zobrazí se vám výpis aktuálních inzerátů – můžete si vybrat mezi zobrazením v seznamu nebo na mapě.

Jako byste hledali ubytování na dovolenou. Tak snadno najdete nový byt.

Pokud už máte lepší představu o nemovitosti, usnadněte si hledání s pomocí filtrů. V aplikaci vyfiltrujete:

  • typ nemovitosti (byt, dům nebo pozemek),
  • lokalitu,
  • cenu,
  • plochu,
  • dispozici.

Aplikace má i tzv. fulltextové vyhledávání – slouží k tomu tlačítko lupy, kam napíšete třeba jméno města nebo ulice. Užitečným pomocníkem je i hledání nemovitosti v okolí. Zvolíte si například, že vás zajímají volné byty ve vzdálenosti 0,9 km od Letenského náměstí a v aplikaci se vám načtou dostupné inzeráty. S trasováním aktuální polohy pomůže i GPS v mobilu, nebo si lokalitu a vzdálenost nastavíte ručně.

Hledání bytů v okolí Letenského náměstí. Aplikaci se naučíte ovládat za pár vteřin.

Až si vyberete byt, aplikace vás propojí s makléřem

 

Pokud vás náhled nemovitosti zaujme, klikněte na detail a zobrazí se vám fotky, popis a technické parametry jako velikost, dispozice nebo energetická náročnost.

Byt, dům nebo pozemek si pak označte jako oblíbený – stačí stisknout ikonku srdíčka a k takto označené nemovitosti se kdykoli rychle vrátíte.

Nebo se přes aplikaci jedním kliknutím propojte s odborníky ze společnosti Bidli. Ti se s vámi spojí a detailně vysvětlí, co musíte pro získání bytu udělat. A když budete mít zájem, tak to za vás i zařídí – například prohlídku bytu technikem, přípravu smluv nebo zajištění financování nového bydlení.

Používejte aplikaci MP Home a zjednodušte si cestu k vysněnému bydlení. A pokud ji v mobilu ještě nemáte, domluvte si schůzku se svým poradcem.