Abyste nás rádi navštěvovali: stavíme nová poradenská místa „na pohodu“

Abyste nás rádi navštěvovali: stavíme nová poradenská místa „na pohodu“

30. 11. 2020
5 min. čtení
Mýma očima

Pustili jsme se do přestavby poradenských míst. Chceme totiž, aby pro vás byla pohodovější než doteď. Chytrými úpravami bráníme šíření hluku a přidali jsme na designu. Přečtěte si o změnách více.

Interiér hraje velmi důležitou roli pro fyzickou i psychickou pohodu. A protože vám radíme, jak vybudovat domov podle představ, nesmíme zapomínat ani na sebe.

Pečlivě jsme se tedy zamysleli nad vzhledem poradenských míst. A dali jsme sbohem šedi. Naším cílem je, abyste se u nás cítili jako doma.

 

Už žádná továrna na razítka

 

Uspořádání našich poradenských míst se zásadně odlišuje od prostorů s řadami nepohodlných židlí a malých stolků, jak jsme byli zvyklí v bankách a spořitelnách minulosti.

Máme podobné požadavky jako většina klientů, kterým pomáháme s financováním bydlení. Chceme moderní vzhled, pohodlný nábytek a prosvětlený prostor s dostatkem soukromí.

Naše poradenská místa nikdy nepatřila k neosobním továrnám na razítka. Jsou to prostory, kam se rádi vracíte. A teď to bude ještě patrnější – působí vzdušněji a útulněji. Skoro jako, kdybyste vstupovali do obýváku, a ne do sídla společnosti.

Soustředíme se na to, abyste se s poradci dobře slyšeli.

Abychom se lépe slyšeli

 

Akustika patří k nesmírně důležitým, ale často opomíjeným prvkům místností. Když přijdete za svým poradcem a detailně s ním probíráte osobní příběh, potřebujete na to dostatečné soukromí. Překřikování s dalšími lidmi nepřichází v úvahu.

Moderní interiéry naštěstí nabízejí velké množství způsobů, jak i v relativně otevřeném prostoru omezit hlučnost a zajistit klid na rozhovor. Patří sem například akustické příčky, paravány či nenápadné akustické podhledy. Tyto prvky zabrání hluku z dalších místností nebo pater budovy.

V interiéru jsou příjemné barvy, pohodlné sedačky a zeleň.

Recepce, která vás hned upoutá

 

Akustika je důležitá také na recepci. A na recepci dbáme ještě navíc o přehlednost a pěkný vzhled. Jde totiž o první reprezentativní prostor společnosti, se kterým přicházíte do styku. Musí na vás tedy udělat dobrý první dojem a zároveň vám pomoct s orientací.

Proto máme elegantní a na míru vyrobené recepční pulty s minimalistickým logem. Navíc jsme recepci udělali tak, aby vás upoutala ihned po příchodu a vy nemuseli bloudit pohledem.

Sázíme na kombinaci přírodních motivů a moderních materiálů. Recepční pulty máme vyrobené z imitace kamene a k nim jsme přidali oživující rostlinné prvky.

A samozřejmě nezapomínáme ani na naše zaměstnance, kteří v poradenských místech tráví nejvíce času. Pro vás i pro naše pracovníky vytváříme pohodlné a příjemné prostory, ve kterých najdete společnou řeč.

Chceme, abyste se u nás snadno orientovali a hned uviděli recepci.

Partneři, na které se můžeme spolehnout

 

Realizace interiérů je náročná disciplína a pokud má někdo tak vysoké nároky jako my, potřebuje k ruce zkušené mistry oboru. My rádi spolupracujeme s firmou MRM stavební servis – jsou spolehliví, mají skvělé nápady a poradí si s návrhem, realizací i vybavením interiéru.

Kromě mnoha projektů pro Modrou pyramidu se podíleli třeba na přestavbě kancelářských prostor pro luxusní automobilku Porsche, prodejen Hugo Boss, Neoluxor nebo České mincovny. Zkrátka když víme, že máme před sebou náročnou přestavbu interiéru, svěříme ji vždy rádi do rukou MRM stavebního servisu.

Neváhejte nás navštívit na některém z poradenských míst a přesvědčte se o tom, že návštěva stavební spořitelny může být ještě příjemnější.