To fakt (ne)chceš!

Neformální podcast Modré pyramidy o bydlení, životě, zážitcích. Vše s našimi kolegy Ondrou a Kačkou.
6. díl Eko Bio Racio

Modrou máme samozřejmě rádi, ale v aktuálním díle se budeme věnovat zelené! Jak žít udržitelně a jak jsme na tom my Češi? Kačka s Ondrou tentokrát proberou životní styl eko-bio-racio, který praktikuje čím dál více lidí.

5. díl Cestování

Nastal čas dovolených a my jsme se rozhodli, že další díl pro vás natočíme z naší dovolené v cizině. Kam jsme odjeli a jak složitá byla naše cesta? Na co na dovolené nezapomenout a čeho se vyvarovat? Právě to a ještě mnohem víc se dozvíte v dalším díle To fakt (ne)chceš!

4. díl Bizarní bydlení

Epizoda o těch největších zvláštnostech, se kterými jsme se při bydlení sami setkali, a které se nám podařilo dohledat. Sprcha přímo nad záchodem nebo dům vzhůru nohama? Žádný problém.

3. díl Mazlíčci

Mají křečci sebevražedné sklony? Akvarijní rybičky nebo rovnou pes? Každý chovatel nějak začínal. O své zážitky s domácími mazlíčky se s námi v nové epizodě podcastu podělil host Martin.

2. díl Stěhování

Lepší vyhořet než se stěhovat? Ve druhé epizodě se budeme věnovat tématu, které zažil téměř každý z nás. Tentokrát sice bez hosta, ale zato se dozvíte spoustu tipů. Například kde sehnat kvalitní banánovou krabici nebo proč v Brně mají lepší fyzičku.

1. díl Spolubydlení

Kdo nezažil spolubydlení o dost přišel! Do prvního dílu jsme si pozvali hosta, který to nezažil. Zato někteří mají zkušeností a zážitků na rozdávání. Takže z toho nedělejte drama a pusťte si první díl.