Lepší bydlení nemusí být drama

Víme, že to není jednoduché

V reklamách na financování bydlení obvykle vidíte mladé lidi s dětmi a zlatým retrívrem, jejichž jediná starost je, jestli budou mít podlahové topení a terasu, barokní statek nebo designový dům někde v horách.

Díky každodennímu kontaktu s našimi klienty si složitosti spojené s novým bydlením průběžně uvědomujeme. Ve skutečnosti jde o finančně a časově zatěžující proces, na jehož konci většinou čeká byt 3+kk plný kompromisů a třicet let splátek.

Víme, že to není jednoduché, ale Modrá pyramida je tu hlavně od toho, aby lidem od těchto skutečných starostí odlehčila, a aby byl celý proces o něco menší drama.

Proč lepší bydlení nemusí být drama?

Pokud potřebujete na výběr vašeho ideálního bydlení dostatek času a zároveň chcete mít jistotu, že na něj finančně dosáhnete, využijte náš pohotovostní úvěr na bydlení.

Doporučujeme jej všem, kteří chtějí bydlet, ale zatím nevědí kde. S pohotovostním úvěrem můžete svou vysněnou nemovitost vybírat až rok. V případě koupě domu či bytu jste tak pro prodávajícího partnerem s již zajištěným financováním.

Chystáte se na rekonstrukci? Zkuste náš Rychloúvěr, se kterým můžete získat až 800 000 Kč bez zajištění.

Pokud nemáte na řešení lepšího bydlení dostatek času nebo je banka od vašeho bydliště příliš daleko, nemusíte mít obavy. Naši poradci jsou připraveni se vašim možnostem maximálně přizpůsobit. Můžete se tak společně sejít např. až po vaší pracovní době nebo ve vaší oblíbené kavárně. Sjednejte si schůzku klidně hned.

Jsme vám nablízku

Napište nám


* Povinné pole


* Povinné pole