U Modré pyramidy nyní stavební spoření s úrokem 3,5 % a bonusem až 5 000 Kč

Od února nabízí Modrá pyramida časově omezenou akci „Bonus“ pro založení stavebního spoření, v rámci které poskytne ke všem nově uzavřeným smlouvám bonusový úrok 3 %. Společně se základním úrokem 0,5 % tak klienti při dodržení lhůty spoření šesti let získají úročení až 3,5 % ročně. Noví klienti mohou také inkasovat bonus až 5 000 Kč za vyšší počáteční vklad.

„Stavební spoření je produkt, který díky aktuálním podmínkám – státní podpoře v kombinaci s naším atraktivním bonusem při založení – nabízí velmi solidní zhodnocení. Garantovaný úrokový příjem 3,5 % za každý rok spoření po následujících šest let bude pro klienty atraktivní zejména v době, kdy tržní úrokové sazby začnou klesat,“ uvedl Ondřej Uriga, produktový manažer stavební spořitelny Modrá pyramida. “Stavební spoření navíc umožňuje čerpat dlouhodobý úvěr s nízkým úrokem na investice spojené například s energetickými úsporami na bydlení,” dodal.

Úrok 3,5 % p.a.
Po dobu šesti let získá klient benefit ve formě vrstveného úročení zůstatku na účtu stavebního spoření. Celý zůstatek bude po dobu spoření úročen standardním úrokem tarifu Alfa, který nyní činí 0,5 % ročně, k němuž bude po uplynutí šesti let spoření připsán úrokový bonus 3 % za každý rok. Celkové úrokové zhodnocení tak bude odpovídat sazbě 3,5 % ročně.

Bonus za vysoký počáteční vklad
Pro klienty, kteří začnou spořit vložením vyšší částky, připravila Modrá pyramida speciální bonus. Podmínkou pro jeho získání je vložit na založený účet stavebního spoření alespoň 50 000 Kč do konce čtvrtého měsíce po uzavření smlouvy.

Výše bonusu závisí na zvolené akci a na vložené částce. Pokud klient vloží nejméně 50 000 Kč, dostane bonus ve výši 2 000 Kč, při vložení 100 000 Kč a více obdrží 5 000 Kč. Maximální cílová částka pro spoření je stanovena na 300 000 Kč. Bonus bude připsán na účet stavebního spoření do dvou měsíců po skončení upisovacího období čtyř měsíců. Například pokud klient uzavře smlouvu v únoru, bonus mu bude připsán do 31. srpna 2023.

Spoření bez vstupního poplatku
Nové smlouvy uzavřené v rámci této akce jsou osvobozeny od poplatku za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Akce platí od začátku února až do 31. března 2023. Detailní podmínky pro připsání bonusu 2 000 Kč, resp. 5 000 Kč jsou popsány na webových stránkách stavební spořitelny Modrá pyramida pod odkazem https://www.modrapyramida.cz/bonus.