Modrá Pyramida se převlékne do barev mateřské Komerční banky

Modrá pyramida stavební spořitelna se od října začne měnit do barev své mateřské společnosti. Pobočky stavební spořitelny, která je součástí finanční skupiny Komerční banky, se přejmenují na KB Poradenská místa. Do poloviny příštího roku změnou postupně projde exteriér i interiér všech 187 poboček Modré pyramidy.

Změna vizuálního stylu posílí vnímání Modré pyramidy jako nedílné součásti skupiny Komerční banky a navazuje i na rozsáhlejší úpravy obchodního modelu společnosti, který například zohlední nové kompetence stavební spořitelny ve vztahu k dotačnímu poradenství. Modrá pyramida současně plánuje propojit poskytování svých produktů a služeb s novou érou bankovnictví Komerční banky.

„Chceme i klientům Modré pyramidy zprostředkovat zážitek spojený s využíváním produktů a služeb nové éry bankovnictví Komerční banky. Finanční poradci Modré pyramidy se nově stanou integrální součástí distribuční sítě skupiny Komerční banky s plnohodnotnou možností sjednávat vedle produktů stavební spořitelny i produkty a služby nové éry Komerční banky. Cílem je sjednotit nabídku produktů a služeb skupiny KB napříč distribučními kanály, a to včetně těch digitálních“, uvedl Michael Pupala, generální ředitel a předseda představenstva Modré pyramidy stavební spořitelny.

Pro klienty Modré pyramidy se dále nic nemění, smluvní vztah i sjednané podmínky produktů zůstávají zachovány. Společnost Modrá pyramida stavební spořitelna, a. s. na českém trhu dále zůstává ve statutární podobě a s jejím názvem se klienti budou setkávat v oficiálních smluvních dokumentech nebo klientské komunikaci.

Do poloviny roku 2024 dojde také ke změně webových stránek Modré pyramidy, které se z produktového hlediska stanou součástí webu Komerční banky. Informace k nabídce obou společností budou v průběhu příštího roku sjednoceny na webové stránky Komerční banky www.kb.cz, doména www.modrapyramida.cz však nezanikne a klienti, kteří ji zadají do vyhledávače, budou automaticky přesměrováni na relevantní nabídku na stránkách Komerční banky.

Otázky a odpovědi pro klienty Modré pyramidy se všemi podstatnými informacemi jsou k dispozici ZDE.