Nechte si poradit s vytvořením spokojeného a bezpečného domova od někoho, koho to baví již od mala.

Spolehněte se na poradce Modré pyramidy.
Rádi vám pomohou vytvořit i váš domov.


  • Poradcem se nemůže stát každý. Pečlivě je vybíráme a klademe na ně vysoké nároky. Všichni naši poradci prochází systémem soustavného vzdělávání a zkoušek v Akademii finančního plánování Modré pyramidy. Ta je zaměřena na odbornost poradce v oblasti produktů, finanční analýzy a sestavení finančního plánu. Samozřejmostí je, že všichni musí mít splněné zákonem stanované certifikace.

  • Kromě stavebního spoření a úvěrů na bydlení nabízíme produkty a služby finanční skupiny Komerční banky. V našem portfoliu naleznete vše od spotřebitelských úvěrů, přes pojištění až po investice. Pomůžeme vám také s hledáním nebo prodejem nemovitosti.

  • Stavíme na dlouhodobém vztahu s klientem. Základem našeho finančního poradenství je finanční plán, který připravujeme našim klientům individuálně na základě podrobné analýzy. Klientům pak nabídneme jen ty produkty, které opravdu potřebují.

Příběhy našich klientů

Neměli jsme dostatek prostředků na domek. Obcházela jsem banky a další společnosti, než mi kamarád doporučil Modrou pyramidu. Dál už nebylo potřeba hledat.

Hana Catlová, Sedlčany

Nejdříve jsme spočítali, jakou výši úvěru si paní Catlová může vzhledem k příjmům dovolit, a na tuto částku jsme vyřídili úvěr. Měla pak dostatek času na hledání vysněného domku.

Martina Pejlová,
finanční poradkyně Modré pyramidy

Celý příběh

Já jsem si kreslila vlastní dům už ve školce. Ten, který teď máme. Žlutý s červenou střechou. Dneska už se můžu přiznat, že jsme s finančním poradcem na manžela tak trochu ušili boudu. Návštěva u něj v jeho novém domě manžela přesvědčila.

manželé Vytlačilovi, Borek

Paní Vytlačilová přišla za mnou a měla již dost přesnou představu, jak by jejich dům měl vypadat. Díky tomu, že jsem měl sám zkušenost se stavbou vlastního domu, mohl jsem ji předat klientům a pomoci jim i jinak než jenom nabídkou úvěru.

Stanislav Petříček,
generální reprezentant Modré pyramidy

Celý příběh

Své oblíbené místo mám v kuchyni, kterou jsem si také sama navrhla. S dětmi a vnoučaty nás je patnáct, takže se u nás hodně vaří a peče.

Anna Drhová, Prášily

Spokojenost klienta je pro mě na prvním místě. Více než finanční ohodnocení mě hřeje, když je klient spokojený a doporučí mě svým známým.

Miluše Štádlíková,
generální reprezentantka Modré pyramidy

Celý příběh

Za prací do Jihlavy to není tak daleko a dům stál peníze, za které bychom si v Jihlavě mohli pořídit maximálně 1+1. Teď máme krásný malý domek. Díky naší finanční poradkyni Ritě Bednářové z Modré pyramidy to nebylo zase tak složité.

Žaneta Marková, Bítovčice

Spolupracuji s paní Markovou od loňského prosince, kdy ke mně přišla na doporučení od svého kamaráda. Koupi vlastního bydlení jsem jí rozhodně doporučila, protože pronájem považuji za vyhozené peníze.

Rita Bednářová,
generální reprezentantka Modré pyramidy

Celý příběh

Také na nás při rekonstrukci čekaly zádrhele, ale finanční stránka věci byla ve finále nejméně komplikovaná. Díky této pozitivní zkušenosti jsme s Modrou pyramidou dál celá rodina.

Katka Bendová, Praha

Katka Bendová je naší klientkou už více než deset let. Pracovala poblíž pobočky, kde jsem působil, proto jsme spolu byli často v kontaktu a vyřizovali spolu i stavební spoření pro celou rodinu.

Tomáš Kmínek,
generální reprezentant Modré pyramidy

Celý příběh

Snila jsem o domečku v přírodě, abych mohla běhat a také plavat, což je můj velký koníček. Tak jsem si svůj sen začala plnit… Pomáhala mi moje finanční poradkyně Jana Dražanová.

paní Dagmar

Jednání s manželi Dagmar a Janem bylo vždy velmi příjemné – jsou to milí klienti s jasnými a srozumitelnými požadavky. Na poslední schůzce jsme s Dagmar ještě zpracovaly finanční analýzu a finanční plán.

Jana Dražanová,
generální reprezentantka Modré pyramidy

Celý příběh

Rádi vám pomůžeme s výběrem poradce