955 523 777

Novinky

Už potřetí poběžíme pro radost svou i dětí

14.4.2016. 16 lidí z Modré pyramidy se rozhodlo, že „zaběhnou“ pražský maraton. Dali dohromady 4 štafety a přihláškou na Volkswagen maraton Praha 2016 svůj slib stvrdili. A začali tvrdě trénovat.

Kolo pro Lindu

14.9.2015. V Modré pyramidě jsme již mnohokrát prokázali, že umíme poslat pomoc tam, kde je to třeba. Ať už jsou to například  organizace Zdravotní klaun, Modrý klíč, anebo Černí koně. Tentokrát jsme se rozhodli pro pomoc Lindě, jejíž příběh nám popsal Tomáš Pouch, zakladatel společnosti Černí koně.

Běžíme pro radost svou i dětí

23.4.2015. Celkem osm zaměstnanců Modré pyramidy se letos rozhodlo, že společně uběhnou pražský maraton. Nepoběží však jen tak – svou účastí zároveň udělají radost nemocným dětem. Výtěžek z akce poputuje na konto společnosti Zdravotní klaun, kterou Modrá pyramida dlouhodobě podporuje.

Cirkus Paciento Zdravotního klauna opět přináší radost dětem

12.2.2015. Tak jako předchozích pět let, i letos podporuje Modrá pyramida aktivitu Zdravotního klauna nazvanou Cirkus Paciento. Toto šapitó, které přináší radost a tolik potřebný smích dětem v nemocnicích a léčebnách, se letos objeví po celé republice hned devětkrát. Během léta vyroste pod okny dětských oddělení barevný stan, v němž si malí pacienti užijí prázdninové dobrodružství jako cirkusoví umělci.

Výtěžek akce pro Černé koně

16.12.2014. V Modré pyramidě připravili předvánoční překvapení pro společnost Černé koně - mezi zaměstnanci a finančními poradci vybrali prodejem charitativních náramků pro Černé koně 16 240 korun.

Předvánoční prodej výrobků Modrého klíče v Modré pyramidě

4.12.2014. Už tradičně v předvánočním čase zaměstnanci Modré pyramidy očekávají, jaké nové a zajímavé předměty připravili lidé s postižením v chráněných dílnách Modrého klíče.

Nejen v dresu Černých koní

21.7.2014. Petr Nerad, Zdeněk Zvolský, Jirka Bajer, Petra Hurtová a mnoho dalších… Handicapovaní i zdraví, kteří drží pospolu díky cyklistice.

Dětská radost z plyšových pejsků

14.2.2014. Hledání schovaných Mopísků v naší hře Dětský úsměv je u konce. V roce 2013 jste nám jich pomohli najít 4736 a začátkem roku 2014 jste pomáhali znovu a ještě aktivněji.

Společně jsme přispěli organizaci Zdravotní klaun

27.1.2014. I v 2. kole jste pomáhali hledat dětem plyšové kamarády a našli jste jich pořádnou smečku! Děkujeme.

Vánoční dárky pro děti v nemocnicích

7.1.2014. Děkujeme za tu hromadu plyšáků, které jste našli. Váš zájem a snaha pomáhat dětem nás zahřály u srdce, proto jsme se rozhodli spustit 2. kolo této soutěže, která pomáhá, už příští týden!

RYCHLÉ ODKAZY - Zkratkou kam potřebujete...

Nahoru
Copyright © Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., člen finanční skupiny Komerční banky.
Site created by PHD a.s., 4internet.cz
Často kladené otázky, Mapa webu, Podmínky používání internetových stránek

Mějte k nám ještě blíž.
Sledujte nás na sociálních sítích.