955 523 777
Hlavní strana > O nás > Pomáháme

Pomáháme

Nemyslíme jen na sebe. Modrá pyramida považuje za čest a prestižní závazek být společensky odpovědnou firmou. Důraz na tradiční lidské hodnoty a jejich podpora je pro nás jednou z priorit, jimiž se prezentujeme. Odpovědné chování firmy ocení nejen veřejnost, ale také zaměstnanci. Kromě toho firmě přináší dlouhodobě udržitelnou konkurenční výhodu.

Jak pomáháme

Už potřetí poběžíme pro radost svou i dětí

14.4.2016. 16 lidí z Modré pyramidy se rozhodlo, že „zaběhnou“ pražský maraton. Dali dohromady 4 štafety a přihláškou na Volkswagen maraton Praha 2016 svůj slib stvrdili. A začali tvrdě trénovat.

Kolo pro Lindu

14.9.2015. V Modré pyramidě jsme již mnohokrát prokázali, že umíme poslat pomoc tam, kde je to třeba. Ať už jsou to například  organizace Zdravotní klaun, Modrý klíč, anebo Černí koně. Tentokrát jsme se rozhodli pro pomoc Lindě, jejíž příběh nám popsal Tomáš Pouch, zakladatel společnosti Černí koně.

Běžíme pro radost svou i dětí

23.4.2015. Celkem osm zaměstnanců Modré pyramidy se letos rozhodlo, že společně uběhnou pražský maraton. Nepoběží však jen tak – svou účastí zároveň udělají radost nemocným dětem. Výtěžek z akce poputuje na konto společnosti Zdravotní klaun, kterou Modrá pyramida dlouhodobě podporuje.

RYCHLÉ ODKAZY - Zkratkou kam potřebujete...

Nahoru
Copyright © Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., člen finanční skupiny Komerční banky.
Site created by PHD a.s., 4internet.cz
Často kladené otázky, Mapa webu, Podmínky používání internetových stránek

Mějte k nám ještě blíž.
Sledujte nás na sociálních sítích.