800 101 554
Hlavní strana > O nás > Tiskové zprávy > Modrá pyramida poradí, jak spořit na penzi

Modrá pyramida poradí, jak spořit na penzi

V Praze dne 28. 1. 2013

V rámci svého finančního poradenství nabízí Modrá pyramida možnosti, jak se zabezpečit na penzi. Nově nabízí také Důchodové spoření (II. pilíř) a Doplňkové penzijní spoření (III. pilíř) KB Penzijní společnosti. Finanční poradci mohou doporučit také Pojištění penze od Komerční pojišťovny, které lze sjednat k Důchodovému spoření i k Doplňkovému penzijnímu spoření. V případě neočekávaných událostí (ztráta zaměstnání, pracovní neschopnost, trvalá invalidita) se pojišťovna postará o hrazení příspěvků do II. i III. pilíře místo klienta.

Příslušní finanční poradci Modré pyramidy jsou zaškoleni tak, aby v rámci komplexního finančního poradenství byli schopni nabídnout produkty II. a III. pilíře a jsou k této činnosti oprávněni zápisem do seznamu vázaných zástupců, který vede ČNB.

"Jsme rádi, že v rámci rozšiřování a vylepšování našich služeb máme ucelenou nabídku produktů, která umožní našim klientům připravit se na budoucnost a na aktivní důchod bez finančních starostí. Vhodným produktem je mimo jiné naše Moudré spoření, které máme v nabídce už od loňského podzimu, nyní nabídku rozšiřujeme o důchodové a penzijní spoření," konstatuje obchodní ředitel Modré pyramidy Aleš Mašanský.

Přílohy: PDF icon Modrá pyramida poradí, jak spořit na penzi

Nahoru

Volejte 800 101 554

RYCHLÉ ODKAZY - Zkratkou kam potřebujete...

Nahoru
Copyright © Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., člen finanční skupiny Komerční banky.
Site created by PHD a.s., 4internet.cz
Často kladené otázky, Mapa webu, Podmínky používání internetových stránek

Mějte k nám ještě blíž.
Sledujte nás na sociálních sítích.