800 101 554
Hlavní strana > O nás > Tiskové zprávy > Modrá pyramida je poskytovatel komplexních finančních poradenských služeb

Modrá pyramida je poskytovatel komplexních finančních poradenských služeb

V Praze dne 6. prosince 2013

Podle průzkumu společnosti IPSOS je Modrá pyramida vnímána jako poskytovatel komplexních finančních služeb, celková spokojenost jejích klientů oproti roku 2011 vzrostla.

V říjnu letošního roku proběhl výzkum spokojenosti a loajality Barometr 2013, který si nechala Modrá pyramida zpracovat nezávislou poradenskou společností IPSOS s.r.o. Výsledky výzkumu potvrdily, že Modrá pyramida je vnímána jako stabilní, férová společnost, která má širokou síť profesionálních finančních poradců, nabízí kvalitní produkty a poskytuje komplexní finančně poradenské služby. Ve všech těchto atributech hodnocení Modré pyramidy vzrostlo oproti roku 2011, kdy byl naposledy stejný výzkum prováděn.

Výzkum také ukázal, že finanční poradci jsou jednou z nejsilnějších stránek Modré pyramidy. Většina klientů Modré pyramidy je se svým finančním poradcem spokojena, průměrná spokojenost se oproti roku 2011 zvýšila a přibylo především těch, kteří zvolili nejvyšší hodnocení 10 (v roce 2013 je to 57 %). Celková spokojenost klientů Modré pyramidy vzrostla oproti roku 2011 o 5 procentních bodů.

Klienti, kteří se výzkumu zúčastnili, potvrdili, že:

  • 66 % klientů je spokojeno s vhodností nabídek produktů a služeb, které obdrželi a 72 % je spokojeno s frekvencí nabídek
  • 82 % je spokojeno se svým finančním poradcem Modré pyramidy
  • 84 % je spokojeno s pobočkou Modré pyramidy
  • 87 % je spokojeno s kvalitou služeb infolinky

Modrá pyramida zahájila svou transformaci koncem roku 2010, změnila obchodní model a z „jednoproduktové“ stavební spořitelny je nyní poskytovatel komplexního finančního poradenství s širokou nabídkou produktů.

Přílohy: PDF icon Modrá pyramida je vnímána jako poskytovatel komplexních finančních poradenských služeb

Nahoru

Volejte 800 101 554

RYCHLÉ ODKAZY - Zkratkou kam potřebujete...

Nahoru
Copyright © Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., člen finanční skupiny Komerční banky.
Site created by PHD a.s., 4internet.cz
Často kladené otázky, Mapa webu, Podmínky používání internetových stránek

Mějte k nám ještě blíž.
Sledujte nás na sociálních sítích.