955 523 777

Černí koně

Společně realizují projekty, které se dotýkají lidských srdcí

… a proto podporujeme Černé koně.

Podporujeme Černé koně

Modrá pyramida poprvé podpořila neziskovou společnost Černí koně na jaře roku 2014, a to v rámci akce Do práce na kole. Čtyřicet zaměstnanců a finančních poradců jezdilo po celý květen na kole, aby podpořili veřejnou sbírku na nákup handbiku pro cyklisty s postižením. Modrá pyramida slíbila, že výtěžek sbírky zdvojnásobí. Tak se také stalo a Černí koně mohli za celkovou sumu 202 400 korun pořídit dva nové handbiky a jedno speciální kolo, které jim Modrá pyramida předala u příležitosti závodu v Kamenici.  

Zaměstnanci a finanční poradci také přispěli výtěžkem z tomboly uspořádané na podporu Černých koní u příležitosti červnových sportovních her zvaných MOPYÁDA. V listopadu byla Modrá pyramida partnerem galavečera Černých koní.

Nezisková organizace Černí koně vznikla na podzim roku 2008 s cílem propojit dva světy: svět sportu a svět handicapu. Černí koně podporují cyklistiku handicapovaných a sdružují je s vrcholovými sportovci i s ostatními lidmi, kteří sportují pro radost. Organizují závody i Mistrovství ČR pro handicapované cyklisty v horské cyklistice a silničním handbike a provozují první bezplatnou půjčovnu speciálů pro lidi s pohybovým omezením. 

Je to skvělá parta, která nehledá rozdílu. Může mezi ně přijít každý a nalézt svou vnitřní sílu, zapomenutou empatii a smysluplnost života. Společně realizují projekty, které se dotýkají lidských srdcí. Zaměřují se na handicapované a prostřednictvím volnočasových aktivit startují proces smíření se s handicapem – sociální rehabilitaci.

Podporujeme Černé koně Podporujeme Černé koně Podporujeme Černé koně Podporujeme Černé koně

Nahoru

RYCHLÉ ODKAZY - Zkratkou kam potřebujete...

Nahoru
Copyright © Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., člen finanční skupiny Komerční banky.
Site created by PHD a.s., 4internet.cz
Často kladené otázky, Mapa webu, Podmínky používání internetových stránek

Mějte k nám ještě blíž.
Sledujte nás na sociálních sítích.