Mimořádná opatření

Milé klientky, milí klienti,

mimořádná situace ohledně COVID-19 a nařízení Vlády ČR se dotklo i Modré pyramidy. Přesto se pro Vás snažíme zajistit nezbytné služby.

Dbáme na bezpečnost vaši i našich poradců a tak otevřená poradenská místa fungují v omezeném režimu za nově zavedených pravidel:

  • Na pobočce může být přítomen vždy pouze jeden klient.
  • Pokud je pobočka obsazena jiným klientem, prosíme o vyčkání před pobočkou.
  • Před vstupem si zakryjte ústa a nos rouškou či šátkem.
  • Následně je klient uveden pracovníkem pobočky.

Naši poradci, vybaveni moderní technikou včetně přenosných signpadů pro elektronické podpisy, jsou také připraveni předjednat Vaše požadavky po telefonu či e-mailu a po předchozí domluvě se dopravit přímo za Vámi.

Připravili jsme pro Vás formulář, ve kterém si můžete zažádat o odklad splátek. Jinou cestou (emailem, v listinné podobě nebo telefonicky) nejsme bohužel schopni vyřizovat další žádosti.

Od 16. 3. do odvolání budou uzavřená, nebo mají upravenou provozní dobu, poradenská místa Modré pyramidy - jejich seznam najdete níže.

Hodí se vědět

Ano, poradenská místa jsou otevřená, byť některá v omezeném režimu. Platné otevírací doby, stejně jako kontakty na naše poradce, najdete v sekci Kontakty.

Naši poradci disponují zařízeními pro elektronické podpisy, a jsou rovněž připraveni předjednat vaše požadavky po telefonu či e-mailu a následně se s vámi sejít osobně na místě, které si domluvíte.

Při samotné schůzce dbáme na to, aby byl na poradenském místě přítomen vždy pouze jeden klient, a to s rouškou či jinak zakrytými ústy a nosem.

V tomto případě záleží na důvodu vaší návštěvy. Některé kroky můžete podniknout bez osobní návštěvy poradenského místa:

  • Stavební spoření můžete sjednat elektronicky v aplikaci mobilního bankovnictví Komerční banky MojeBanka.
  • Pokud chcete zažádat o odklad splátek u poskytnutého úvěru, můžete tak učinit v našem formuláři.
  • S dotazy k produktům nebo službám Modré pyramidy, stejně jako s otázkami k vaší smlouvě, se můžete obrátit na Infolinku 210 220 230.

Jsou-li vaše potíže se splácením v přímé souvislosti s aktuální situací, je Modrá pyramida připravena vyjít vám vstříc a splátky odložit. Navštivte náš formulář, ve kterém můžete o odložení splátek poskytnutého úvěru zažádat.

K podpisu smlouvy je nezbytná vaše osobní schůzka s poradcem Modré pyramidy, nebo váš úředně ověřený podpis na vytištěném dokumentu. Obraťte se na svého poradce, který vám poskytne informace o dalším postupu.