Sjednejte si stavební spoření online

Cesta k novému domovu není vždy snadná. Začít spořit, najít tu správnou nemovitost, sjednat si úvěr, vyřídit papírování na katastru... Hlavně na nic nezapomenout. Naštěstí teď mají klienti Modré pyramidy po ruce aplikaci MP Home, která jim s tím vším pomůže.

Aplikace MP Home
myslí za vás

Díky MP Home máte své služby od Modré na jednom místě. Aplikace ale nabízí mnohem víc než jen náhled služeb. Krok za krokem vás provede na cestě k vysněnému bydlení. Od sjednání, čerpání až po splacení úvěru. A pohlídá za vás, abyste na nic nezapomněli.

Aplikace MP Home
myslí za vás
Služby od Modré pohromadě

Své úvěry a stavební spoření máte hezky na jednom místě. Včetně všech důležitých informací.

custom
Služby od Modré pohromadě
Přehled o stavu úvěru a spoření

Díky jednoduchému grafu vidíte, v jaké fázi váš úvěr nebo stavební spoření je. Hned se také dozvíte, co vás ještě čeká.

custom
Přehled o stavu úvěru a spoření
Online sjednání stavebního spoření

Přímo z aplikace si můžete založit stavební spoření. Pohodlně, odkudkoliv a během pár minut.

custom
Online sjednání stavebního spoření
Online zasílání dokumentů

Podklady k úvěru nahrajete pohodlně přímo z aplikace. Ušetříte tak několik návštěv pobočky.

custom
Online zasílání dokumentů
Přehled všech transakcí

U úvěrů a stavebního spoření si kdykoliv zkontrolujete platby, přičtené úroky i státní podporu.

custom
Přehled všech transakcí
Inzeráty nemovitostí na mapě

Najdete tu nabídku všech domů, bytů a pozemků na trhu. Díky zobrazení na mapě můžete hledat přímo v oblasti, která vás zajímá.

custom
Inzeráty nemovitostí na mapě

Mohlo by vás zajímat

Aplikace MP Home je určena pro všechny klienty Modré pyramidy, kteří mají sjednané stavební spoření nebo úvěr a současně podepsali smlouvu o používání aplikace MP Home s poradcem.

Stačí navštívit nejbližší pobočku nebo kontaktovat svého poradce, který s vámi mobilní aplikaci aktivuje a poskytne vám přihlašovací údaje.

V tuto chvíli si aplikace rozumí s telefony iPhone a tablety iPad s operačním systémem iOS od verze 10 a s telefony a tablety s Androidem od verze 6.

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout v App Store nebo Google Play.

Na této stránce naleznete informace o způsobu aktivace aplikace, postup při prvním přihlášení, či zneplatnění přístupu do aplikace pro případ možného zneužití.

Ano, můžete. Pokud máte telefon s operačním systémem Android verze 6 a vyšší, nebo iPhone 5s a vyšší, který je vybavený čtečkou otisků prstu, nebo iPhone X a vyšší, který podporuje rozpoznání obličeje.
Ano, aplikace je maximálně bezpečná a nemusíte se bát zneužití vašeho účtu. V aplikaci momentálně nejsou možné žádné aktivní operace, nemůžete měnit své údaje ani zasílat platby. I tak vás prosíme, dodržujte pravidla desatera bezpečnosti při používání aplikace.
Pokud jste zadali 5x špatné heslo a zablokovali si tak přístup do aplikace, zadejte prosím znovu vaše uživatelské jméno, které najdete ve smlouvě k MP Home. Na telefonní číslo uvedené ve smlouvě vám přijde autorizační kód, pomocí kterého si ověříme, že jste to vy.

Pokud jste zapomněli heslo do aplikace a nemáte aktivovaný otisk prstu ani Face ID, zadejte prosím 5x špatné heslo a poté znovu vaše uživatelské jméno, které najdete ve smlouvě k MP Home. Na telefonní číslo uvedené ve smlouvě vám přijde autorizační kód, pomocí kterého si ověříme, že jste to vy.

V mobilní aplikaci uvidíte pouze úvěry a stavební spoření, které u nás máte sjednané. Pokud nevidíte ani tyto produkty, kontaktujte nás prosím na čísle 222 824 777 nebo e-mailem na adrese info@mpss.cz.
Aplikace vždy zobrazuje aktuální data. Pokud přesto budete mít pocit, že údaje neodpovídají skutečnosti, kontaktujte nás na čísle 222 824 777, e-mailem na adrese info@mpss.cz nebo napište svému poradci. Samozřejmě může jít jen o technickou závadu při přenosu dat, a proto někdy stačí chvíli počkat a do aplikace se přihlásit později.

Desatero bezpečnosti jsou pravidla, která by měl dodržovat každý uživatel při používání aplikace. Dokument najdete jako přílohu ke smlouvě, kterou jste obdrželi při autentizaci s poradcem nebo na pobočce.

Prostřednictvím nastavení v aplikaci si můžete změnit svůj PIN nebo vybrat, zda je možné se do aplikace přihlašovat i otiskem prstu nebo rozpoznáním obličeje.

Ano, pokud jste jejich zákonným zástupcem.

To bohužel nejde. Detail úvěrových smluv se totiž zobrazí pouze hlavním dlužníkům, případně spoludlužníkům, kteří jsou s hlavním dlužníkem ve vztahu manžel/manželka, druh/družka nebo registrovaný partner/partnerka.

Toto zatím aplikace neumožňuje. Již nyní však pracujeme na tom, aby i to bylo brzy možné.

Pořízení vlastního bydlení s sebou přináší i řadu povinností. Na těchto stránkách naleznete další tipy na co byste při stěhování do vlastního bydlení neměli zapomenout.

MP Home už používá víc než 50 tisíc našich klientů

K tomu, že jsem byla spokojená s návštěvou a službami ještě oceňuji novou aplikaci, ve které vidím vše o svých produktech. Je jednoduchá, přehledná a zbaví mne zbytečných papírových výpisů.

Miluše V., Brno

Velice mě překvapila aplikace Modré pyramidy... Zaujala mě myšlenka nabídky nemovitosti moc dobrý nápad... Opravdu vás moc chválím.

Lucie D., Znojmo

Ke stavebnímu spoření jsem si pro sebe i pro syna zřídila na pobočce mobilní aplikaci a jsem s ní nadmíru spokojená. Jen tak dále.

Hana P., Praha