800 101 554
Hlavní strana > O nás > Tiskové zprávy > Hypoúvěr Modré pyramidy již za 1,99 % ročně

Hypoúvěr Modré pyramidy již za 1,99 % ročně

V Praze dne 16. února 2015 S platností od dnešního dne snižuje Modrá pyramida úrokovou sazbu svého Hypoúvěru, který nyní nabízí s úrokovou sazbou od 1,99 % p.a. Tato sazba je platná pro Hypoúvěry ve výši do 85 % hodnoty zastavované nemovitosti. 

„Hypoúvěr je určen především na pořízení bydlení nebo na rozsáhlejší rekonstrukci a teď je ta nejlepší doba na rozhodnutí. Ceny nemovitostí i stavebních prací se stále ještě drží na velmi zajímavé úrovni a také úrokové sazby jsou rekordně nízké. Hypoúvěr ve výši 1,5 mil. Kč je možné získat s měsíční splátkou jen za něco málo přes pět tisíc korun,“uvádí Martin Sikora z marketingu Modré pyramidy.

Modrá pyramida poskytuje Hypoúvěr již od 200 000 Kč a je možné jej čerpat až do výše 100 % hodnoty nemovitosti. Klient si může splátky rozložit až na 28 let.

V rámci finančního poradenství si mohou klienti v Modré pyramidě vyřídit vše kolem financování bydlení - například na koupi či stavbu nemovitosti Hypoúvěr nebo hypotéku, na financování rekonstrukcí v nižších částkách je vhodný Rychloúvěr, který lze získat bez zajištění. Komplexní služby včetně široké nabídky nemovitostí poskytuje Modrá pyramida také ve svých Hypocentrech, kterých má v České republice již 8.

Přílohy: PDF icon Hypoúvěr Modré pyramidy již za 1,99 % ročně

Nahoru

Volejte 800 101 554

RYCHLÉ ODKAZY - Zkratkou kam potřebujete...

Nahoru
Copyright © Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., člen finanční skupiny Komerční banky.
Site created by PHD a.s., 4internet.cz
Často kladené otázky, Mapa webu

Mějte k nám ještě blíž.
Sledujte nás na sociálních sítích.