800 101 554
Hlavní strana > Dárkový certifikát

Dárkový certifikát

Dárkový certifikát (dále certifikát), který jste obdržel/a od našeho finančního poradce, je určen pro naše vážené a dlouhodobé klienty jako poděkování za využívání našich služeb.

Jedná se o bonusovou nabídku našeho produktového portfolia. Dárkový certifikát, který jste obdržel/a, je nepřenosný a je určen výhradně pro Vaše potřeby.

BONUSOVÁ NABÍDKA

1. Bonusový vklad na vybraný fond IKS – ve výši 300 Kč  

Investiční fondy IKS KB představují možnost investovat na kapitálovém trhu, aniž byste pro tento krok potřebovali znalosti a zkušenosti s investováním, a to formou kolektivního investování.

Pokud tedy hledáte možnost, jak zhodnotit volné finanční prostředky, stačí uzavřít Rámcovou smlouvu o obstarávání obchodů s cennými papíry kolektivního investování přímo u finančního poradce, od kterého jste obdržel/a dárkový certifikát. Pak už jen vyberete Vámi preferovaný fond, vložíte počáteční vklad a my Vám na něj zašleme 300 Kč.

Jak postupovat:

 • Uzavřete rámcovou smlouvu o obstarávání obchodů s cennými papíry kolektivního investování (dále rámcová smlouva) u finančního poradce, od kterého jste obdržel/a certifikát.
 • Vyberte investiční fond IKS (nabídka fondů zde), na který budete chtít zaslat bonusový vklad 300 Kč, a vložte na něj počáteční vklad v libovolné výši.
 • Číslo rámcové smlouvy a číslo vybraného fondu IKS, na který budete chtít zaslat bonusový vklad ve výši 300 Kč, napište na dárkový certifikát Bonusový vklad na vybraný fond IKS – ve výši 300 Kč.
 • Certifikát uvedený v bodě 1a) předejte finančnímu poradci Modré pyramidy. Ten zašle rámcovou smlouvu společně s certifikátem na centrálu Modré pyramidy.
 • Vklad na vybraný investiční fond IKS z nabídky Modré pyramidy bude připsán do 30 dnů od vložení počátečního vkladu klientem na vybraný investiční fond.

Poskytovatelem produktu Investiční fondy IKS je Investiční a kapitálová společnost KB, a.s.

2. Moudré spoření – Prémie 2 000 Kč  

Stavební spoření je základním stavebním kamenem rodinných financí. V případě, že hledáte bezpečný spořicí produkt, je naše Moudré spoření správnou volbou.

Pokud uzavřete smlouvu o stavebním spoření a ve stanové lhůtě na ni vložíte počáteční vklad minimálně 2 000 Kč, získáte prémii na účet stavebního spoření ve výši úhrady za uzavření smlouvy o stavebním spoření, maximálně do výše 2 000 Kč.

Podrobné podmínky akce zde.

3. Uzavření smlouvy k úvěru ZDARMA – sleva až 10 000 Kč  

Chcete si pořídit nový byt či dům nebo uvažujete o vylepšení stávajícího bydlení? Využijte nabídku úvěrů od Modré pyramidy. Uzavření smlouvy o stavebním spoření nebo navýšení cílové částky k Rychloúvěru nebo Hypoúvěru získáte ZDARMA.

Můžete tak ušetřit až 10 000 Kč! Standardní poplatek za uzavření smlouvy o stavebním spoření činí 1 % z cílové částky, max. 10 000 Kč.

Podrobné podmínky akce zde.

JAK DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT UPLATNIT

 • Dárkový certifikát lze uplatnit u finančního poradce Modré pyramidy, od kterého jste ho obdržel/a nebo u jiného finančního poradce Modré pyramidy z oblasti působení finančního poradce, který Vám dárkový certifikát předal. Kontakt na finančního poradce, který certifikát vydal, je uveden na každém dárkovém certifikátu, kontakty na další poradce Modré pyramidy v příslušné oblasti jsou uvedeny zde.
 • Dárkový certifikát je určen výhradně pro Vaši potřebu a je nepřenosný.
 • Dárkové certifikáty se zvýhodněnou nabídkou lze uplatnit jednotlivě nebo všechny.
 • Finanční poradce může platnost certifikátu omezit vepsáním data platnosti na každý jednotlivý certifikát, pokud nebude datum uvedeno, jsou certifikáty platné do 31. 12. 2017.
 • Pro uplatnění zvýhodněné nabídky je třeba certifikát předat finančnímu poradci Modré pyramidy, ten ho společně s příslušnou smlouvou doručí na centrálu Modré pyramidy.

OSTATNÍ

 • Modrá pyramida si vyhrazuje právo akci kdykoli předčasně ukončit.

Nahoru

Volejte

RYCHLÉ ODKAZY - Zkratkou kam potřebujete...

Nahoru
Copyright © Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., člen finanční skupiny Komerční banky.
Site created by PHD a.s., 4internet.cz
Často kladené otázky, Mapa webu, Podmínky používání internetových stránek

Mějte k nám ještě blíž.
Sledujte nás na sociálních sítích.