800 101 554
Hlavní strana > Novinky > Rychloúvěr získal nejlepší ohodnocení nezávislých expertů

Rychloúvěr získal nejlepší ohodnocení nezávislých expertů

18.5.2015. Podle aktuálních výsledků porovnání novinářů je ve skupině překlenovacích úvěrů bez zajištění nemovitosti nejlevnější právě Rychloúvěr na lepší bydlení – až do konce května nabízí garantovanou úrokovou sazbu 4,99 % p. a. bez ohledu na to, zda jste či nejste našimi klienty.

Rychloúvěr od Modré pyramidy, který spadá do kategorie překlenovacích úvěrů, můžete využít téměř na cokoli, co souvisí s bydlením – od nové kuchyně, koupelny přes podlahy až po střechu, fasádu, výměnu oken či pořízení bazénu. Peníze mohou směřovat i na zateplení a další opatření k dosažení energetických úspor, ale i na nákup nového nábytku nebo spotřebičů. Využít se dají také na koupi pozemku, nemovitosti a další potřeby spojené s bydlením.

Při rozhodování, který produkt na trhu vybrat, je dobrým vodítkem tzv. RPSN (roční procentní sazba nákladů), která zohledňuje nejen nominální úrokovou sazbu překlenovacího úvěru, ale také všechny poplatky a úroky ve fázi spoření i splácení úvěru ze stavebního spoření. Ve své kategorii, tedy v kategorii překlenovacích úvěrů pro nové klienty bez zajištění, je podle serveru Měšec.cz aktuálně nejlevnějším překlenovacím úvěrem právě Rychloúvěr se sazbou 4,99 % p. a.  

Rychloúvěr na lepší bydlení nabízí až 700 000 korun bez zajištění s akční úrokovou sazbou 4,99 % p. a. Nabídka platí pro žádosti o Rychloúvěr podepsané v době od 23. 3. do 31. 5. 2015 a zároveň doručené na centrálu Modré pyramidy nejpozději do 8. 6. 2015.

Porovnání překlenovacích úvěrů na serveru Měšec.cz

Žebříček nejlevnějších překlenovacích úvěrů podle severu Stavebky.cz

Nahoru

Volejte 800 101 554

RYCHLÉ ODKAZY - Zkratkou kam potřebujete...

Nahoru
Copyright © Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., člen finanční skupiny Komerční banky.
Site created by PHD a.s., 4internet.cz
Často kladené otázky, Mapa webu, Podmínky používání internetových stránek

Mějte k nám ještě blíž.
Sledujte nás na sociálních sítích.