800 101 554
Hlavní strana > Novinky > Nejen v dresu Černých koní

Nejen v dresu Černých koní

21.7.2014. Petr Nerad, Zdeněk Zvolský, Jirka Bajer, Petra Hurtová a mnoho dalších… Handicapovaní i zdraví, kteří drží pospolu díky cyklistice. Potkali jsme se s nimi v květnu na závodě v Terezíně. Všichni auto s logem Modré pyramidy vřele vítali, protože věděli, že Modrá pyramida pro Černé koně shání peníze na nákup nových handbiků, aby pomohla handicapovaným sportovcům.

O pár měsíců později už zástupci Modré pyramidy předávali dva handbiky a jedno speciální kolo – opět na závodě.

Když všechny přítomné zval zakladatel Černých koní Tomáš Pouch na listopadový galavečer, těžko si kdo uměl představit, co ho čeká. Petra, Zdeňka i Petru bylo těžké v gala oblečení poznat. Byl to opravdový svátek cyklistiky – v prestižních prostorech Centra pohybové medicíny totiž byli vyhlašováni nejlepší handicapovaní cyklisté série Českého poháru. Za přítomnosti mnoha známých osobností, ale i České televize a VIP zpráv televize Prima předával na pódiu ocenění také člen představenstva Modré pyramidy Ladislav Šilha.

Ani na chvíli jsme neváhali a dali slib další pomoci. A určitě nejen v květnu při akci Do práce na kole. Vždyť vlastně jde o to pomáhat Černým koním, aby mohli pomáhat těm, kteří to potřebují.

Černé koně shání peníze na nákup nových handbiků Černé koně shání peníze na nákup nových handbiků Černé koně shání peníze na nákup nových handbiků Černé koně shání peníze na nákup nových handbiků Černé koně shání peníze na nákup nových handbiků Černé koně shání peníze na nákup nových handbiků Černé koně shání peníze na nákup nových handbiků Černé koně shání peníze na nákup nových handbiků Černé koně shání peníze na nákup nových handbiků

Nahoru

Volejte 800 101 554

RYCHLÉ ODKAZY - Zkratkou kam potřebujete...

Nahoru
Copyright © Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., člen finanční skupiny Komerční banky.
Site created by PHD a.s., 4internet.cz
Často kladené otázky, Mapa webu, Podmínky používání internetových stránek

Mějte k nám ještě blíž.
Sledujte nás na sociálních sítích.