800 101 554
Hlavní strana > Novinky > Moudré spoření získalo ocenění v soutěži Hospodářských novin

Moudré spoření získalo ocenění v soutěži Hospodářských novin

27.7.2011. Bankovní inovátor 2011Moudré spoření – spoření s úrokovým zvýhodněním, které Modrá pyramida uvedla na trh jako první stavební spořitelna v září 2010, získalo 2. místo v soutěži Nejlepší banka 2011 – Cena Hospodářských novin, a to v kategorii Bankovní inovátor 2011.

Cena je o to hodnotnější, že Moudré spoření bylo hodnoceno v jedné kategorii nejen se všemi produkty stavebních spořitelen, ale především se všemi finančními produkty na českém trhu. Bankovní inovátor je samostatná kategorie soutěže Nejlepší banka a finanční domy do této kategorie samy nominují produkt nebo službu, které ve své nabídce považují za nejinovativnější a nejužitečnější. Letos se vybíralo z celkem 36 produktů a služeb.

Cílem této kategorie je představit veřejnosti zajímavé novinky, které banky na trhu nabízejí a získat od veřejnosti zpětnou vazbu. O umístění v této kategorie rozhoduje veřejnost prostřednictvím online hlasování.

Soutěž byla úspěšná také pro Komerční banku. Lady karta KB získala v kategorii Bankovní inovátor 1. místo.

V soutěži jsou hodnoceny také náklady na běžný účet, MůjÚčet KB získal velmi dobré 5. místo.

Úspěch v soutěži Nejlepší banka roku je důkazem toho, že Modrá pyramida i Komerční banka poskytují svým klientům moderní a inovativní produkty.

Všechny produkty - Moudré spoření, Lady kartu i MůjÚčet - nabízí Modrá pyramida prostřednictvím sítě finančních poradců svým klientům.

 

Nahoru

Volejte 800 101 554

RYCHLÉ ODKAZY - Zkratkou kam potřebujete...

Nahoru
Copyright © Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., člen finanční skupiny Komerční banky.
Site created by PHD a.s., 4internet.cz
Často kladené otázky, Mapa webu, Podmínky používání internetových stránek

Mějte k nám ještě blíž.
Sledujte nás na sociálních sítích.