800 101 554
Hlavní strana > Novinky > Modrá pyramida rozšiřuje nabídku o hypoteční úvěry KB

Modrá pyramida rozšiřuje nabídku o hypoteční úvěry KB

12.9.2011.

Modrá pyramida od 12. září 2011 rozšiřuje svou stávající nabídku úvěrů na bydlení o hypoteční úvěry KB. Portfolio produktů řešících bytové potřeby se tak stává zcela komplexní a mělo by splnit nároky všech klientů.

Hypoúvěr, který má Modrá pyramida v nabídce už řadu let, společně s hypotečními úvěry KB poskytují široký výběr produktů určených k financování bydlení a jejich libovolnou kombinovatelnost dle aktuálních potřeb klienta, ať už hledá bydlení pro sebe, své blízké, anebo hodlá do nemovitosti investovat za účelem jejího pronajímání.

Prostřednictvím hypotečního úvěru je možné financovat koupi bytu, rodinného domu, pozemku nebo chaty, ale také rekonstrukci, případně vypořádání dědictví až do výše 100 % potřebné částky. Pro splácení lze zvolit fixaci od 1 do 10 let, ale například také fixaci patnáctiletou.

Výhodou hypotečních úvěrů je zejména jejich rozmanitost. Klient tak může využít úvěry k celé řadě účelů, všechny účely se navíc dají kombinovat. Aktualizovaná nabídka hypotečních úvěrů obsahuje tyto produkty:

Flexibilní hypotéka

Hypotéka, která se přizpůsobí vašim možnostem, umožňuje snížení splátky, odložení počátku splácení nebo i přerušení splácení.

Hypotéka 2 v 1

Současně s hypotékou můžete získat peníze, na cokoli chcete – vybavení bytu, nábytek, elektroniku a podobně. Hypotéka 2 v 1 vám přináší až 400 000 Kč na vaše nákupy, a to se stejně výhodnou vazbou jako u hypotečního úvěru.

Hypotéka Dozadu

Refundace již vynaložených nákladů na koupi nebo rekonstrukci (možnost získat peníze, na cokoli potřebujete).

Předhypoteční úvěr

Lze využít např. při koupi družstevního bytu nebo jako krátkodobý úvěr k investování do nemovitostí.

S příchodem hypotečních úvěrů KB do Modré pyramidy může každý náš finanční poradce připravit pro klienta nejvhodnější nabídku financování bydlení.

Nahoru

Volejte 800 101 554

RYCHLÉ ODKAZY - Zkratkou kam potřebujete...

Nahoru
Copyright © Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., člen finanční skupiny Komerční banky.
Site created by PHD a.s., 4internet.cz
Často kladené otázky, Mapa webu, Podmínky používání internetových stránek

Mějte k nám ještě blíž.
Sledujte nás na sociálních sítích.